У Мар’їнці з’явилося власне радіо – FM. Воно вийшло в ефір завдяки солдату 14-ї окремої механізованої бригади Олександру Безсонову.

Киянин з освітою акусто-електронщика був мобілізований до лав ЗСУ та призначений механіком-радіотелефоністом в 14-ту ОМБр. Саме в армії втілив у життя свою давню мрію – створити власну радіостанцію. В січні цього року вперше вийшла в ефір радіостанція, яка покриває 75% території Мар’їнки.

– Людям зараз дуже треба позитив в житті, а репертуар моєї радіостанції якнайкраще продукує позитивні емоції: електронна запальна танцювальна музика 90-х років несе в собі саме таку енергетику. В ефір виходить не лише зарубіжна музика, а й творчість українських виконавців, – розповідає Олександр. –  Я дуже хочу донести до людей, які живуть в цій частині України, український колорит, притаманні українцям людяність, доброту, гостинність, відкритість та щирість.

– Устаткування радіостанції доволі просте: передавач китайського виробництва, який чоловік придбав кілька років тому за півтори тисячі гривень, потужністю до 10 Вт, саморобна антена, зроблена зі шматка мідної труби й антенного дроту та ноутбук.  Почути можна на частоті 93,1 FM. Для виходу в ефір радій ник вибрав вільну частоту, яка б не заважала іншим користувачам радіочастот, – додає прес-офіцер 14 ОМБр лейтенант Надія Замрига.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.