Батьки дітей, що навчаються в загальноосвітній школі I-III ступенів №3,пікетували будівлю Краматорської міськради. Вони обурені чутками про його закриття.

Люди впевнені, що закриття пов’язане із розташуванням будівлі, що знаходиться у центрі міста. Наразі в школі-інтернаті №3 навчається 83 три дитини, серед яких немає дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

– Я сама виховую трьох дітей, працюю, і контролювати їх не маю часу. В інтернаті №3 діти себе відчувають себе, як вдома, вони звикли до вчителів та вихователів. Якщо їх переведуть до іншої школи, то вони себе будуть почувати себе не комфортно, – розповіла журналісту «До ТеБе» багатодітна мати Світлана Геращенко.

Ситуацію батькам роз’яснювала начальник управління освіти Краматорської міської ради Марина Мозольова.

Як вона пояснила, офіційного документа про закриття школи наразі немає. Проте є заява міністра соцполітики Олексія Реви, що батьки отримують державні виплати як малозабезпечені, а діти знаходяться на повному утриманні держави.

Тому з першого вересня 2017 року, за словами Марини Мозольової, діти, в яких є батьки, не зможуть навчатися в школах-інтернатах закритого типу.

– Так сталося, що в Україні серед усіх дітей, що проживають в інтернатах, тільки 8% дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського спілкування, а 92 % – це діти, в яких є батьки, і вони отримують на них державні кошти.

Тому в Департаменті освіти та науки Донецької облдержадміністрації батькам запропонували перевести дітей, які часто хворіють, до інтернатів санаторного типу.

Скаргу пікетників було зареєстровано, але зустрітися з керівництвом міста їм так і не вдалося.

Вікторія Молоткова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.