Тур «Ненько Україно, ти у нас єдина», що покликаний об’єднати українців, ініціювало Міністерство внутрішніх справ. Концерти вже відбулися в Маріуполі, Волновасі, Великій Новосілці та Костянтинівці. Сьогодні, 18 травня, колектив виступає в Авдіївці.

– Ми не вперше тут, прагнемо підтримати людей. Зараз важко українцям, особливо у прифронтових містах. Але на наших концертах люди відпочивають душею. Аплодують, плачуть, обнімаються, танцюють. Ми раді з того, що можемо додати у їхнє життя трохи радості, – розповіла Любов Волинець-Іванова – солістка Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України.

Загалом колектив складається зі ста двадцяти артистів, на Донеччину приїхала третина. Наступного разу обіцяють привезти військовий оркестр колективу.

– Такі поїздки важливі, люди сприймають добре, часто у залі стоять або несуть стільці додаткові. Такі подорожі для згуртування українців потрібні були двадцять п’ять років тому. На жаль, біда нас об’єднала. Але ми сильна нація, ми не східняки і західники, ми – українці, – наголосив начальник академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України Іван Мельник.

Вже завтра, 19 травня, колектив вирушає в тур містами Луганщини.

Наталя Поколенко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.