Фото: bahmut.in.ua

У Бахмуті судитимуться з підрядником, який отримав 204 тисячі гривень за капітальний ремонт класу в музичному училищі. Компанія подала документи про завершення робіт, проте ремонт так і не завершила.

Про це повідомляє прокуратура Донеччини.

– По закінченню робіт замовнику було надано відповідні акти, затверджені фізичною особою-підприємцем, якого залучили для здійснення технічного нагляду за робочим процесом. Проте фактично роботи в повному обсязі не виконані, отже вказані бюджетні кошти перераховані підряднику неправомірно, – йдеться в повідомленні.

Дії директора підрядної організації кваліфіковано за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, якщо воно спричинило тяжкі наслідки), а підприємця – за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість) КК України.

Наразі обидва обвинувальні акти прокуратурою затверджено та скеровано до суду. Максимальне покарання за санкціями інкримінованих статей – до 6 років позбавлення волі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.