Наразі на пункті  в’їзду-виїзду«Мар’їнка»спостерігається найбільше навантаження, навіть у порівнянні з «Майорським». Проте люди кажуть, що час перебування на КПВВ значно скоротився та й умови стали кращими.

Журналісти “До ТеБе” побували на контрольному пункті в’їзду-виїзду та дізналися, що думають люди в чергах та самі прикордонники про ситуацію з перетином лінії розмежування.

– Останні рази все комфортабельно, навіть туалети чисті й з туалетним папером. Дрібниця, а приємно, – розповідає мешканка Донецька Ольга.

– А ми намагаємося неділями їздити, вихідними. І я принципово їжджу громадським транспортом, так швидше, ніж на машині, – говорить донеччанин Дмитро.

Прикордонників, фіскалів та інших силовиків на КПВВ “Мар’їнка” теж побільшало. Але вони одне одному не заважають, для цього створені всі умови.

– Після встановлення додаткового модуля вдалося розмістити більше інспекторського складу на даному КПВВ. У свою чергу, прискорилось оформлення пішоходів та транспортних засобів. За зміну нам вдається оформити близько восьми тисяч осіб та 1500 транспортних засобів, – розповів “До ТеБе” начальник відділу прикордонної служби «Мар’їнка» Микита Козловський.

Окрім цього, на КПВВ «Мар’їнка» працюють служба ДСНС, міжнародні організації та консультативні центри. Є все необхідне для безпечного перетину громадян.

– На КПВВ є багато інженерних споруд, які забезпечують безпечну роботу, також є місця для укриття від обстрілів, які допоможуть зберегти життя осіб, що перетинають лінію розмежування, – зауважив Микита Козловський.

Загалом у середньому щодня через контрольні пункти в’їзду-виїзду лінію розмежування перетинають 30 тисяч осіб та майже п’ять тисяч транспортних засобів.

Аліна Ященко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.