Спритністю та сміливістю на крейдяних скелях ландшафтного парку «Білокузьминівка» мірялися поціновувачі альпінізму, скелелазіння, гірського туризму та просто любителі активного відпочинку.

У рамках відкритого фестивалю альпінізму та скелелазіння близько 30 учасників підкорювали висоту 10-типоверхового будинку. У всіх сміливців був різний рівень підготовки, знань, вмінь та досвіду в альпінізмі. Одні могли похизуватися походами на Говерлу, інші – лише вперше спробували свої сили у цьому виді спорту.

Об’єднувала учасників одна траса. Спочатку по крутих схилах потрібно було забратися на вершину крейдяної гори, а потім кожен мав змогу спуститися до підніжжя на спеціальних канатах і обов’язково зі страховкою.

Головною ж метою даного заходу організатори називають екстремальні відчуття, відпочинок на природі та зустріч весни.

– Тут два заходи організовано. Це скелелазіння, спуск зі страховкою зі скелі, в  даному випадку у Білокузьминівці, а також «Подорожуємо разом» – це трошки інший напрямок для ветеранів АТО та їхніх сімей. Так би мовити, це відпочинок, адаптація, знайомство з природою, з незнайомими місцями, – розповів кореспонденту «До ТеБе» координатор спортивного напрямку Центру психосоціальної адаптації для ветеранів АТО та їх сімей Краматорська Ігнат Баєв.

Серед тих, хто вперше наважився спуститися в альпіністському спорядженні із 30-метрової висоти була і журналістка телеканалу «До ТеБе».  Цікаві подробиці дізнавайтеся вже незабаром у випуску новин.

Надія Задорожня

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.