«День кар’єри ЄС» відбудеться у середу, 24 травня, з 10.00 до 14.00 години у приміщенні Маріупольського державного університету за адресою: проспект Будівельників, 129-а.

На «Дні кар’єри ЄС» компанії зможуть знайти спеціалістів, а молодь – записатися на стажування або пройти співбесіду у цих компаніях. У заході візьмуть участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній та проектів.

Усі учасники зможуть безкоштовно пройти тренінги для розвитку навиків, важливих для професіонального зростання:

  • «Резюме по-європейськи: Europass та мотиваційний лист»;
  • «Співбесіда: технології професійної самопрезентації»;
  • «Співбесіда з роботодавцем: найпоширеніші питання, юридичні аспекти, безпрограшні правила».

Також учасники зможуть дізнатися про можливості безкоштовного навчання в  країнах ЄС для підвищення свого професійного рівня.

За додатковою інформацією можна звертатися до Інформаційного центру ЄС в Маріуполі за телефонами: +38(0629) 53 22 56, +38 (098) 367 04 30 або писати на email  k.tryma@mdu.in.uapress@mdu.in.ua.

Організатор заходу – Інформаційний центр ЄС в Маріуполі. Захід відбудеться у рамках інформаційного проекту “ЄС: вибір молодого покоління України”, який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.

Ганна Котихова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.