З 15 травня пологовий будинок Костянтинівки не приймає жінок. Його закрили на два тижні через санітарну обробку. До 1 червня породіль возитимуть до лікарні Дружківки.

Про це під час апаратної наради Костянтинівської міської ради повідомила головний лікар Центральної районної лікарні Ольга Лобас.

– Це традиційна процедура, яку ми проходимо щороку. Два тижні породіль із Костянтинівки й району будемо возити до Дружківки, ми домовилися з ними про це. Це не коштує для людей додатково нічого, вони просто викликають швидку, яка має їх відвезти до пологового будинку, – зазначила Ольга Лобас.

За два тижні медперсонал пологового будинку має помити та продезінфікувати усі три поверхи будівлі, після того фахівці санстанції дають дозвіл на продовження роботи медичного закладу. Бюджет Костянтинівки не платитиме за пологи у Дружківці, оскільки існує практика обміну пацієнтами в таких випадках.

За статистикою, щороку в пологовому будинку Костянтинівки народжуються 770 малюків, вагітних жінок на пологи привозять щодня, інколи на день народжуються по кілька немовлят.

Найближчими днями мають виписати жінок, що народили немовлят цими днями, і поки залишаються у палатах костянтинівського пологового будинку.

Наталя Поколенко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.