Цифрові лабораторії Einstein – це сучасна освітня розробка компанії Fourier Education (Ізраїль), що створена на основі провідних компаній світу (HP, Microsoft) та вітчизняних українізованих методичних розробок.

Einstein дозволяє повністю забезпечити виконання лабораторних і практичних занять з фізики, біології, хімії та географії учням 7-11 класів. У 2014 році на щорічній виставці BETT у Лондоні лінійка цифрових лабораторій Einstein була визнана кращим цифровим засобом навчання у світі.

Так, в Україні встановлені вже 300 цифрових лабораторій Einstein. Зокрема, з освітніми розробками Fourier Education знайомі й освітні заклади Донеччини. Серед них:

  • Билбасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області;
  • Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області;
  • Очеретинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ясинуватського району Донецької області;
  • Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Костянтинівської районної ради Донецької області;
  • Світлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області;
  • Загальноосвітня школа №13 Слов’янської міської ради Донецької області;
  • Добропільський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – дошкільний навчальний заклад” Добропільської міської ради Донецької області.

Зазначимо, що STEM-освіта – це низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до вищої чи спеціалізованої освіти та вимагає різних і більш технічно складних навичок. Вона охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics).

Більше про цифрові лабораторії Einstein – http://rozumniki.com/catalog/tovary/tsyfrova-bezdrotova-laboratoriya-einstein-labmate/einstein/

Представництво у соцмережах – https://www.facebook.com/einsteinUA/

https://www.youtube.com/channel/UCf1HVnq7OrRnLtldaDT921Q/playlists

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.