Заява філії публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Донецька регіональна дирекція» (телеканал «До ТеБе», радіостанція «Голос Донбасу»). 

17 травня поточного року знімальна група телеканалу «До ТеБе» у складі журналіста Ольги Дмитриченко та телеоператора Павла Габелюка виконувала редакційне завдання з підготовки сюжету про хід реконструкції об᾽єктів інфраструктури міста Вугледар. У рамках виконання редакційного завдання наші співробітники прибули до Вугледарської міської ради, де відбувалось відкрите засідання архітектурно-містобудівельної ради.

Побачивши у залі знімальну групу, присутній на засіданні перший заступник Вугледарського міського голови Євген Матвієнко публічно звинуватив телеканал «До ТеБе», назвавши його журналіста «проплаченим».

На прохання Ольги Дмитриченко обґрунтувати своє звинувачення, Євген Матвієнко відповів, що йому «неприємно розмовляти» з нашим представником.

Враховуючи серйозність звинувачення на свою адресу з боку представника влади, зробленого публічно, вважаємо за необхідне, також у публічний спосіб, вимагати від першого заступника Вугледарського міського голови  Євгена Матвієнка наведення доказів своїх припущень на адресу телеканалу «До ТеБе» та його журналістів, а в разі відсутності таких – публічного вибачення.

Окрім цього, хочемо акцентувати увагу пана Матвієнка на тому, що відмова від спілкування з журналістом, а тим більше перешкоджання виконанню ним професійних обов’язків є неприпустимим. Також слід нагадати йому про існування та необхідність дотримання Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, затверджених Національним агентством з питань державної служби України у 2016 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.