Громадський активіст Костянтин Падалка  був затриманий співробітниками обласного управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків та наркотичних засобів 11 липня. Він був спійманий на місці злочину, при спробі продати наркотичну речовину.

Через тиждень після затримання чоловік у соціальній мережі виклав відеозвернення, де розповів, що його побили працівники Костянтинівського відділення поліції. Як відзначив блогер, його били люди, на яких він збирав компромат.

-Коли мене затримували, мене били у дворі і в актовому залі. Я ,приблизно, знаю хто бив. Мене занесли в актовий зал поліції і протягом 15 хвилин заходили люди в цивільному, по одному, по двоє людей заходили, били ногами. У мене розірвано вухо, весь в синцях, – розповів затриманий Костянтин Падалкау відеозверненні, яке виклав в інтернет.

У понеділок 17 липня, на щотижневому брифінгу з громадськістю, жителі Костянтинівки звернулися до правоохоронців з проханням прокоментувати заяву Падалки.

-Заяву прийнято, за фактом побиття проводиться перевірка. Падалка затримувався співробітниками управління по боротьбі з незаконним обігом наркотичних речовин, а не співробітниками міського відділення. З міськвідділу наш тільки слідчий, він розслідує це кримінальне провадження. Більше ніхто з наших співробітників у затриманні, документуванні злочинної діяльності участі не брав, – прокоментував факт побиття заступник начальника Костянтинівського відділення поліції Артем Кузнєцов.

На сьогоднішній день, Костянтин Падалка затриманий та заарештований за рішенням Костянтинівського суду. Проводиться досудове розслідування.

Анастасія Славкова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.