У Дружківці під час патрулювання поіцейські затримали екс-бойовика. Місцевий мешканець 1984 року народження з початку військових дій на Донбасі  служив у різних бандформуваннях. З 2014 року чоловік перебував у лавах 1-го Слов’янського батальйону, «Востоку», «Оплоту», козачому формуванні, а закінчив службу в «армії ДНР». 

Свою цікавість до незаконного збройного формування чоловік проявив ще на початку терористичної агресії. Доки бойовики несли службу на блокпостах, він просто навідувався до них в гості та слідкував за тим, як вони «працюють». На початку липня 2014 року, коли незаконні збройні формування захопили Донецьк – вирішив до них приєднатись.

Найманець вступив добровольцем до 1-го Слов’янського батальйону, де разом з усіма виїздив нести службу на околиці Донецька, там же і отримав позивний «Абрек».

Коли батальйон розпався, він перейшов служити до формування «Восток» – воював біля Пісок зі зброєю в руках. Прослуживши там півмісяця, новобранець знов перейшов – цього разу до «Оплоту». Далі – до козачого полку, а коли їх роззброїли, залишився служити в армії «ДНР» під Старомихайлівкою. Саме звідси обстрілювали Мар’їнку та Красногорівку.

Звільнившись з лав бойовиків та ще деякий час залишився мешкати у Донецьку. Потім подався на заробітки до РФ, а у 2017 році ні з чим повернувся додому, де і був затриманий співробітниками поліції.

Наразі відносно затриманого проводяться слідчо-оперативні заходи, після чого його діям буде надано правову оцінку.

За матеріалами

Дружківського відділу

поліції Донецької області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.