Представники так званої “ДНР” вкотре завадили патрулям ОБСЄ на чолі з першим заступником голови Місії Александром Хугом здійснити огляд та з’ясувати обсяг ремонтно-відновлювальних робіт на Красногорівській газорозподільчій станції, що розташована поблизу лінії зіткнення.

Про це повідомила Українська сторона в СЦКК, передає прес-центр штабу АТО.

Зокрема, НЗФ ОРДО відкликали гарантію безпеки на час перебування поблизу станції патрулів ОБСЄ, мотивуючи вигаданим обстрілом ЗСУ околиць Донецька.

– Такими діями керівництво ОРДО цілеспрямовано намагається створювати передумови для виникнення гуманітарних та екологічних катастроф на території підконтрольній Уряду України, свідомо ігноруючи усі заявки на забезпечення режиму «Тиші» під час ремонту та відновлення критичних об’єктів цивільної інфраструктури, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вже більше трьох років Красногорівка та Мар’їнка залишаються без газопостачання, а це, загалом 26 тисяч людей, 13 газових котелень, 6 шкіл та 5 дошкільних закладів.

Крім того, на Донеччині, за інформацією прес-центру штабу, зупинено роботу майже всіх найближчих провідних підприємств, на яких працювала більшість місцевих мешканців: «Красногорівський вогнетривкий завод», молочний завод «Лактіс», «Мар’їнський хлібозавод» та інші.

– За весь цей час НЗФ ОРДО жодного разу не надали гарантій безпеки для проведення ремонтно-відновлювальних робіт на Красногорівській ГРС, – підкреслили у штабі.

Як ми повідомляли раніше, представники “ДНР” погрожували конфіскувати відео ОБСЄ з обстріляного безпілотника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.