Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» разом з громадськими організаціями з восьми областей України розпочала реалізацію ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад». «Атестація» депутатів  місцевих рад – інструмент комплексної персональної оцінки результатів діяльності депутатів місцевих рад. Партнер проекту у Краматорську – ГО «Точка доступу».

За результатами реалізації ініціативи кожен депутат Краматорської міської ради отримає персональні оцінки своєї діяльності та рекомендації для підвищення власних показників відкритості, прозорості, доброчесності та підзвітності за вже успішно апробованою методологією, яка охоплює весь комплекс реалізації статусу місцевого депутата і заснована на законах України, а також визнаних стандартах Доброго Врядування. Персональна оцінка кожного депутата буде представлена у простому форматі: від «1» до «5» балів, де «5» балів – максимальна оцінка.

Активісти перевірять, наскільки доступна інформація про роботу і доходи депутата, як він веде прийом громадян і відвідує сесії, як часто подає запити, яким чином реагує на потреби виборців, чи голосує за питання, у яких йдеться про конфлікт інтересів, чи звітує про свою діяльність тощо.

Метою ініціативи є зміцнення комунікації між виборцями та депутатами, шляхом підвищення рівня поінформованості виборців про роботу депутатів, що їх представляють. Оцінка персональної діяльності депутата здійснюватиметься за п’ятибальною системою.

Сергій Лелека

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.