Темник від маріупольської мерії, згорілий кінотеатр, тонни глини для смердючої водойми та портал в пивбар. Такі теми обговорювали мешканці області  цього тижня.

Маріупольська міська рада всерйоз перейнялася іміджем міста. Позаминулого тижня місцевими журналістами та активістами було викрито кілька замовних статей у загальноукраїнських виданнях.

Наступний крок маріупольської мерії у цьому напрямку – лист для представників ЗМІ, у якому рекомендують не вживати назву міста у матеріалах про бойові дії, бо це відлякує інвесторів і  потенційних туристів. Також не рекомендовано використовувати зворот «столиця Приазов’я», бо це назва неофіційна. На завершення міські чиновники погрожують не пускати журналістів у коротких шортах, шльопанцях і рваних штанях на офіційні заходи.

Реакція на темник була бурхливою.

Они так и просят Фемен на прессуху!

 

У  Покровську два дні горів покинутий кінотеатр.  Спочатку яскраво, а потім тлів, тож пожежники мусили виїжджати двічі. Вигорів дах, та два поверхи. Мешканці підозрюють, що у пожежі зацікавлена міська влада.

-Еще никто не взял на себя ответственность?

-Игил или Тагил. Больше некому.

У Костянтинівці, в районі, де люди страждають від смороду з технічних водойм,  зробили відбір проб довколишнього повітря для відправки до Київського інституту ім. Марзєєва. Гранично допустимі норми деяких забруднюючих речовин, зокрема меркаптану, перевищені у десятки разів. Для усунення неприємного запаху було прийнято рішення засипати біоставок №2 спеціальною бентонітовою глиною.  Відсипанням буде займатися КП «Компанія «Вода Донбасу». У Департаменті екології запевняють, що засипка дозволить припинити процеси бродіння, перекриє доступ кисню.

Це занадто просте рішення для такої складної проблеми – вважають представники екологічних організацій.

 На кого возлагается контроль за исполнением данного решения, так и не прозвучало!

 

І, наостанок, фотографія  з Краматорська, яка розсмішила місцеву публіку: вхід в бар через вікно. Коментарі та фотожарти можна побачити, клікнувши на фото.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.