Фото, надіслане читачами “До ТеБе”

Вже майже місяць мешканці одного з мікрорайонів Миколаївки потерпають від пилу, що кружляє в повітрі та осідає на подвір’ях і в будинках людей. У ситуації місцеві винуватять Слов’янську ТЕС, що віднедавна відновила свою роботу.

Як розповіла журналісту “До ТеБе” місцева мешканка Наталя, що побажала не називати свого прізвища, викиди в повітря пов’язані з тим, що наразі на пилзаводі теплоелектростанції відімкнено фільтри. Принаймні, в цьому людей запевнили, коли вони звернулись за поясненнями до керівництва підприємства.

– Ми звертались до директора станції, – пояснює жінка, – там нам відповіли, що наразі триває ремонт, треба зачекати, незабаром все ввімкнуть. Але вже три тижні минуло і жодних результатів.

Крім того, місцеві мешканці вже не раз проводили збори, куди запрошувати депутатів та представників Слов’янської ТЕС. Проте жодних зрозумілих пояснень стосовно того, скільки ще триватиме така ситуація, так і не отримали.

– Ми не можемо відчиняти вікна, не можемо сушити речі. Навіть якщо на ніч залишити вікно на провітрювання, вже вранці все в будинку буде в чорному пилу, – додає Наталя. – Ми все розуміємо і не намагаємось виказувати претензії, а лише просимо якось пришвидшити цей процес.

Наступні збори місцевих мешканців, куди має завітати і директор Слов’янської ТЕС Валерій Черепій, відбудуться вже сьогодні, 13 серпня, о 14 годині.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, навесні у Миколаївці було встановлено автоматизовану систему моніторингу атмосферного повітря, яка лише за перший тиждень роботи зафіксувала 8 перевищень аварійних рівнів забруднень.

Сергій Лелека 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.