У першому конкурсному відборі обласної програми “Український Донецький куркуль”, спрямованої на розвиток малого підприємництва,  було вибрано 21 проект, який отримає підтримку з обласного бюджету, за умови співфінансування з місцевих бюджетів, та 5 підприємців, яким коменсують відсотки за кредитами.

Дев’ять переможців конкурсу бізнес-ідей вже  отримали підтвердження співфінансування від місцевих адміністрацій і отримали кошти на загальну суму 1,4 млн грн , повідомляють у ДонОДА.  Другу половину фінансування підприємцям забезпечать з бюджетів Бахмута, Краматорська, Бахмутського і Мар’їнського районів.

Двом переможцям конкурсу, у Великоновоселківському районі та Дружківці, у співфінансуванні проектів було відмовлено.

Щодо трьох проектів зі Слов’янська, то стосовно них отримано гарантійні листи, готуються угоди з трьома підприємцями для підписання.

Два проекти – у Маріуполі і Краматорську – ще очікують рішень міських рад.

Проект з Олександрівського району, як розповів переможець конкурсу Сергія Кайдаш, не був розглянутий на сесії 10 серпня, як було заплановано. Можливість його фінансування з місцевого бюджету буде розглянуто у вересні.

Доля проекту, що мав  бути затверджений Волноваською райдержадміністрацією, поки що теж невідома.

Ще два переможці проекту “Український Донецький куркуль” відмовилися брати участь у проекті.

Конкурс підтримки малого бізнесу на Донеччині триває. Конкурсна комісія вже розглядає проекти, подані у другій хвилі. Також днями завершено прийом документів від учасників третьої хвилі, 15 серпня вони вперше надійдуть на розгляд комісії.

Сергій Лелека

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.