Міськводоканали Краматорська та Слов’янська заявили про наміри здійснити підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення на 2018 рік. Таким чином підприємства планують привести тарифи до економічно обґрунтованих.

Зокрема, тарифи, пропоновані Краматорським водоканалом, після громадських обговорень будуть передані на затвердження до НКРЕКП. У Слов’янську ж поки що рано говорити про реальні строки зміни вартості послуг водоканалу.

В середньому підвищення тарифів по обох містах планується здійснити в межах 22-28%.

Згідно з розрахунками, за послуги централізованої подачі холодної води мешканцям Краматорська доведеться сплачувати 11,74 грн, за послуги водовідведення – 9,24 грн. Таким чином, новий тариф складе 19,9 грн за куб води. Тариф для мешканців багатоквартирних будинків (з використанням внутрішньобудинкових систем) буде дещо вищим – 22,66 грн за метр кубічний.

Відкриті обговорення планових тарифів у Краматорську, згідно з інформацією міськводоканалу, відбудуться 29 серпня о 14:00 за адресою: вул. Південна, 6.

У Слов’янську, за калькуляцією, новий тариф на водопостачання складе 16,33 грн, на водовідведення – 10,63 грн. Таким чином, 1 кубометр води обійдеться абонентам у 26,96 грн. Мешканцям багатоквартирних будинків доведеться сплачувати по 28,05 грн за кубометр води.

Свої пропозиції стосовно формування тарифів мешканці Слов’янська можуть залишати до 29 серпня за адресою: вул. Вчительська, 9 (Калініна).

Нагадаємо, як ми вже повідомляли, раніше про намір здійснити підвищення тарифів на воду заявили в Миколаївці. 

Катерина Колмикова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.