Фото має інформативний характер

Через хронічну нестачу води у прифронтовому Торецьку на Донеччині розробляють можливі варіанти пошуку іншого джерела водопостачання.

Про це повідомляє КП “Компанія “Вода Донбасу”.

Зокрема, один з варіантів резервного водопостачання – це будівництво 11 км трубопроводу діаметром 600 мм від насосної станції 4-го підйому. Його прогнозована вартість – 178 млн грн. Крім того, реалізація цього проекту потребує реконструкції частини водогонів Донеччини та збільшення їх пропускної здатності.

Існуючий трубопровід, за інформацією “Води Донбасу”, перетинає лінію розмежування та здійснює водопостачання від Горлівської фільтрувальної станції №2.

– Через отримані пошкодження і витоки вода не може дійти до міського водопровідного вузла в необхідному обсязі, і від цього страждає населення Торецька. Ліквідувати витік і пошкодження на водогоні в зоні бойових зіткнень КП «Компанія« Вода Донбасу» не може через відсутність необхідних дозволів та допусків від СЦКК. Питання, не дивлячись на наші неодноразові звернення, не наважується, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, на вирішення проблем водопостачання Донецької області знадобиться 3,5 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.