Впродовж двох днів – 12 та 13 вересня – 86 підприємців Донеччини та Луганщини, деякі з яких за сприяння донорів відкрили власне виробництво, презентують свій досвід у Києві.

Зокрема, на майданчиках представлені виробництво сиру і ковбаси, побутової хімії, пошиття суконь і костюмів, машинобудування, виробництво тренажерів, кераміка, альтернативна енергетика. Крім власне виставки, учасники заходу та відвідувачі зможуть пройти навчання у кваліфікованих бізнес-тренерів.

– Успішний малий та середній бізнес – це запорука сталого економічного розвитку. Зараз вкрай важливо підтримувати підприємців із регіонів, що постраждали від конфлікту. Створення робочих місць та відкриття нових ринків збуту – одна з нагальних потреб для бізнесів Донецької й Луганської областей. Виставка та конференція “Схід-Експо” має на меті продемонструвати бізнес на сході України, що динамічно розвивається, створити простір для бізнес-діалогу і надати можливості для взаємовигідного співробітництва між українськими та міжнародними підприємствами, – прокоментував Віктор Мунтяну, керівник Програми відновлення та розбудови миру, що реалізується Програмою розвитку ООН на сході України.

Нагадаємо, “Схід-Експо 2017” організовано Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки урядів Польщі та Японії та у партнерстві з Донецькою обласною державною адміністрацією, Луганською обласною державною адміністрацією, Торгово-промисловою палатою України, Торгово-промисловою палатою Донецької області та Агенцією регіонального розвитку Луганської області.

12 вересня – у день відкриття виставки – її відвідали сотні гостей та ділових партнерів, що зацікавлені у розвитку малого і середнього бізнесу на Донеччині.

Наталя Поколенко

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.