Сьогодні, 13 вересня, у Маріуполі представили нового очільника Нацполіції Донеччини. Ним став Микола Семенишин, що раніше керував поліцією на Хмельниччині.

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Донецькій області.

– Наказом голови Нацполіції начальником Головного управління Нацполіції в Донецькій області призначено генерала поліції 3 рангу Семенишина Миколу Олександровича. Віталій Невгад, який очолював поліцію Донеччини останнім часом, призначений начальником Головного слідчого управління Нацполіції України, – розповіли правоохоронці.

Микола Семенишин, який до цього очолював поліцію Хмельницької області, відзначив, що правоохоронці із Західної України рівнялися на поліцію Донеччини.

– Тому що саме ви є прикладом професіоналізму, патріотизму. Саме ви є новим обличчям України. Всі ті традиції і напрацювання, які були запроваджені В’ячеславом Аброськіним та Віталієм Невгадом я зобов’язуюся зберегти і добавити ще чогось доброго з Західної України, – відзначив новий очільник поліції в Донецькій області.

Додамо, Микола Семенишин народився 25 листопада 1969 року на Хмельниччині. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в місті Кам’янець-Подільському Хмельницької області. Згодом працював у підрозділах карного розшуку та на керівних посадах підрозділів правоохоронних органів Західної України.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.