Шість медалей, по дві золоті, срібні та бронзові  – результат чотириденних змагань із самбо для Донецьких спортсменів на Одещині.

Всеукраїнські змагання з боротьби з самбо у місті Білгород-Дністровський Одеської області проводилися вперше. У них взяли 400 спортсменів із 17 областей України, повідомляє Управління з питань фізичної культури і спорту Донецької ОДА.

Марафон з самбо складався з двох турнірів та тривав 4 дні.

– 6-8 вересня  проходив  Всеукраїнський турнір «Кубок «Юна Україна» серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку. З  8-10 вересня – Всеукраїнський турнір пам’яті заслуженого тренера України Романа Школьнікова серед чоловіків та жінок. До слова, останній з них – це відбірковий етап у формуванні збірної команди України для участі у Чемпіонатах світу, – розповідають в Управлінні.

Змагання проходили у трьох напрямках:  зі спортивного самбо серед чоловіків та жінок, а також з бойового розділу. У результаті шестеро самбістів з Донеччини завоювали нагороди.

На Кубку «Юна Україна» це: Захар Литвиненко (2 місце у ваговій категорії до 81 кг у бойовому самбо серед юнаків),  Данило Мальований  (3 місце у в/к до 74 кг у спортивному самбо серед юніорів) і Роман Трохимчук (1 місце у в/к до 100 кг у спортивному самбо серед юніорів).

На Всеукраїнському турнірі пам’яті Романа Школьнікова серед спортсменів Донеччини переможцями стали Грачик Осіпян («золото» у в/к 52 кг у спортивному самбо серед чоловіків), Данило Мальований («бронза» у в/к 74 кг у спортивному самбо серед чоловіків), а також Роман Трохимчук  («срібло» у в/к 100 кг у бойовому самбо серед чоловіків).

Надія Задорожня

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.