Футбольний клуб “Багіра”(Лиман)

Для жіночої команди з футзалу «Багіра» (м. Лиман) поточний сезон став неабияким за кількістю перемог. Дівчата стали переможницями Всеукраїнських змагань першості ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 року народження, а індивідуальну нагороду, як найкращий нападник, додому привезла Єлизавета Молодюк. Незабаром «Багіра» розпочне змагання у вищий жіночий лізі України.

Поступово відроджується футзал і серед чоловіків. За підтримки Федерації футболу Донецької області та Громадської спілки «Асоціація футзалу Донецької області» відбувся перший «Donbass Summer Cup 2017», на якому перемогла команда «Локомотив» (Лиман).

Керівництво Асоціації футзалу має впевненість в успішному майбутньому футзалу області. Як приклад, будуються нові майданчики та плануються додаткові турніри.

– На даний момент, рівень у нас не той, всі криті приміщення залишилися на тій стороні. Є зали, які не відповідають нормам УЄФА. Але в цьому році відкриваються 85 вуличних майданчиків, які відповідають нормам. Взимку, коли завершиться першість області з футболу, проведемо великий турнір, який об’єднає і південь,, і північ області. Швидше за все фінал буде в Покровську або Волновасі, коментує президент Асоціації футзалу Донецької області, заступник голови ДонОДА, Владислав Лаврик.

Автанділ Стуруа

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.