На 15-й відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ Донеччини та Луганщини «Жми на RECord!», який відбудеться з 28 вересня по 1 жовтня у Святогірську, запрошують дитячі та молодіжні редакції газет, журналів, теле- і радіопрограм та сайтів.

– Цього року до вже звичних номінацій вперше за всі роки проведення фестивалю додалась ще одна – «Кращий сайт», бо з популярністю інтернету, багато хто з редакцій створили власний інтернет-ресурс. Члени журі будуть оцінювати сайти шкільних та молодіжних ЗМІ за відповідними критеріями. Також в цей ювілейний фестиваль ми хочемо зібрати якомога більше людей, які підтримували нас та які неодноразово брали у ньому участь, – розповів журналісту “До Тебе” Олександр Шеремет – член оргкомітету фестивалю.

Які ще будуть заходи присвячені річниці «Жми на RECord!» – організатори тримають у секреті. Проте вже за доброю традицією протягом трьох днів юнкори будуть мати змогу відвідувати майстер-класи від професійних журналістів. Переможця зазвичай визначають за результатами бліц-конкурсу, на виконання якого учасникам відводиться доба. Також оцінюються роботи, які були створені редакцією протягом року.

Не обходиться жоден фестиваль, за словами організаторів, й без вечірньої розважальної програми.

Заявку на участь можна заповнити ТУТ. Більш детальна інформація за посиланням.

Як проходив минулорічний фестиваль «Жми на RECord!» – дивіться у сюжетах телеканалу “До ТеБе”.

Аліна Ященко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.