У середу, 11 жовтня, на Донеччині урочисто запустили Оленівську насосну станцію, яка забезпечить водою села Степне, Березове, Тарамчук Мар’їнського району, а також окуповану Оленівку.

Про це повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.

Зокрема, для відновлення водопостачання для майже 10 тисяч абонентів була побудована нова лінія електропередачі довжиною 2,4 кілометра. Профінансували проект Міжнародний комітет Червоного Хреста та Донецька облдержадміністрація.

– Процес підготовки до відновлення водопостачання виявився доволі складним. Насосна станція декілька разів потрапляла під обстріли з боку російських найманців, тому роботи тут проводити було небезпечно. Разом з Червоним Хрестом, компанією «Вода Донбасу», військовими та спецслужбами ми все ж таки повернули воду до осель наших людей, – зазначив очільник Донеччини Павло Жебрівський.

Наразі, за словами співробітників КП “Компанія “Вода Донбасу”, повністю реконструйована насосна станція здатна подавати до 200 кубічних метрів води на годину, усі комунікації на підконтрольній Україні території не пошкоджені.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.