У п’ятницю, 10 листопада, у Маріуполі відбулась розширена нарада з питань взаємодії громадських формувань з поліцією та органами місцевого самоврядування. Нараду провів керівник Головного управління Національної поліції Донецької області Микола Семенишин.

У своїй промові він зазначив, що за 10 місяців 2017 року до Національної поліції звернулись понад 300 тисяч громадян, було зареєстровано більше 20 тисяч кримінальних проваджень, 7 690 кримінальних справ розкрито.

Зокрема, було скоєно 109 вбивств, з них 95 розкрито, скоєно 37 тяжких тілесних ушкоджень, з яких 33 розкрито. Розкриті всі зґвалтування, це 8 фактів. Крім того, цього року на Донеччині було зафіксовано 9 904 крадіжки, 371  пограбування, 84 розбійних нападів, 1427 шахрайств. Задокументовано також 77 фактів хабарництва, 2342 наркозлочинів, 144 факти збуту наркотиків. Виявлено 273 факти незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами. До незаконного створення воєнізованих організацій, передбачених статтею 160, притягнуто 244 особи. Вилучено з незаконного обігу 181 кг вибухових речовин, майже 150 тисяч набоїв, 157 одиниць зброї.

– Поліція Донеччини проводить надзвичайну активну профілактичну роботу, щодо забезпечення безпеки на території Донецької області. Але ми бачимо, що цих заходів недостатньо для того, щоб оперативна обстановка на території держави залишалася стабільною, – зазначив Микола Семенишин. – Мета, яка стоїть зараз перед ГУ НП – це не допустити переміщення вибухових речовин, зброї на мирну територію нашої держави. Виклики, які стоять перед нами, зобов’язують нас йти до громади, до керівників територіальних громад, і звітувати, доповідати про результати реформування для того, щоб відновлювати довіру до поліції.

Дар’я Єгорова

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.