Після трагедії у дитячому таборі «Вікторія» на Одещині, Державна служба з надзвичайних ситуацій проводить посилені перевірки у навчальних закладах України.

Зокрема, під час перевірки дотримання правил пожежної безпеки грубі порушення були виявлені у Предтечинському дошкільному навчальному закладі та у Костянтинівському дитячому садку «Колосок».

У цих навчальних закладах відсутня протипожежна сигналізація та не обладнане горище. Представники місцевої прокуратури подали відповідні позови до Донецького окружного адміністративного суду.

– Для цих перевірок був знятий тимчасовий мораторій на перевірки. Міністерством надзвичайних ситуацій були дані вказівки на перевірки всіх шкільних і дошкільних закладів. Результатами перевірок було встановлено ряд порушень правил пожежної безпеки у дошкільних закладах. Там, де були встановлені кричущі порушення, було прийнято рішення, про заявлення позовів, щодо припинення їх діяльності до усунення порушень, – розповіла Вікторія Ткачук, керівник Костянтинівської місцевої прокуратури

Наразі МНСники вже перевірили всі дошкільні заклади Костянтинівки і району.  Перевірки у школах тривають.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, на Донеччині через порушення правил пожежної безпеки можуть закрити три школи.

Анастасія Славкова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.