Капітальний ремонт Волноваської опорної школи планують завершити до кінця поточного року. Про це сьогодні, 14 листопада, під час перевірки виконаних робіт на об’єкті робочою групою з питань капремонту заявив директор департаменту капітального будівництва Донецької ОДА Юрій Винокуров.

– На сьогодні ми з місцевою владою вирішили всі питання по коригуванню проектно-кошторисної документації. Тендерна процедура з другим підрядником проведена, фінансування відкрито, замовлено все технологічне обладнання, яке використовується в харчоблоці, та вентиляційна система. Меблі та мультимедійне обладнання постачається Департаментом освіти Донецької ОДА, більша частина закуплена і вже у Волновасі, – розповів журналісту «До ТеБе» Юрій Винокуров.

Наразі ж до встановлення обладнання та меблів майже готові другий та третій поверхи будівлі, частково викладено плитку та заасфальтовано майбутні баскетбольний та волейбольний майданчики, насаджені декоративні рослини та частково встановлено паркан.

Крім того, за словами заступника голови Волноваської районної ради Сергія Демченка, у проекті не було закладено коштів на тротуари, що навколо школи. Тому гроші будуть додатково виділені з міського бюджету.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, здача відремонтованої опорної школи у Волновасі переносилась вже декілька разів через повторну розробку проектно-кошторисної документації.

Ольга Дмитриченко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.