У ході благодійної акції «Створи добро», яка була проведена в освітніх закладах  Волноваського району впродовж жовтня цього року, школярі  та педагогічні колективи  надали  гуманітарну допомогу на загальну суму – 52 434 грн  дітям пільгових категорій.

За словами головного спеціаліста відділу освіти Волноваської РДА Лариси Ольховської,  матеріальну допомогу спрямовують дітям-сиротам, малозабезпеченим та багатодітним родинам, дітям, позбавленим батьківського піклування, а також сім’ям-переселенцям.

-Основні благодійні акції в освітніх закладах у нас проводяться два рази на рік – у квітні та жовтні. Окрім школярів та педколективів участь в акціях беруть  батьки, небайдужі люди, місцеві підприємства та міжнародні організації. У деяких школах проводять ярмарки, вилучені кошти з яких переводять на рахунки онкохворих дітей. Також окрім матеріальної та гуманітарної допомоги надається адресна допомога окремим людям, які її потребують, – розповіла журналісту «До ТеБе» головний спеціаліст відділу освіти Волноваської РДА Лариса Ольховська.

Ольга Дмитриченко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.