У День студента, 17 листопада, на базі Костянтинівського індустріального технікуму ДВНЗ «ДонНТУ» відбудеться фестиваль «Студентство за розквіт України!».

Організатором заходу  виступає ГО «Спілка друзів Костянтинівського індустріального технікуму ДВНЗ «ДонНТУ», яка на початку року за результатами конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї, отримала фінансування від облдержадміністрації на проведення заходу.

– Метою фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих особистостей серед студентів, надання їм можливості реалізації власного творчого потенціалу, виховання у студентської молоді високого патріотизму, почуття особистої та національної гідності, зміцнення творчих та дружніх зв’язків між вихованцями різних вищих навчальних закладів Донецької області, – розповіла Марія Гаража, практичний психолог КІТ ДВНЗ «ДонНТУ».

У рамках заходу члени журі будуть обирати переможців у номінаціях: вокал, хореографія, театральне мистецтво, розмовний жанр, спортивний жанр. Також буде організована виставка студентських робіт, де члени журі обиратимуть переможців у номінаціях: художнє мистецтво, фотомистецтво, декоративно-прикладне мистецтво. На фестиваль до Костянтинівки приїдуть студенти з Краматорська, Дружківки та Бахмута.

Захід відбудеться 17 листопада у приміщенні Костянтинівського індустріального технікуму. Початок об 11:00.

Анастасія Славкова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.