На території Донецької фільтрувальної станції, що знаходиться поблизу лінії розмежування, спостерігачі ОБСЄ зафіксували три нових місця вогневого ураження.

Про це йдеться у звіті Місії від 4 грудня.

Зокрема, хвостовий стабілізатор однієї з мінометних мін калібру 120 мм застряг на узбіччі дороги поблизу головного входу на територію станції. Друга міна влучила у стіну гаражу, де осколками пошкодило трактор. Третя приземлилася в 10 метрах від адміністративної будівлі Донецької фільтрувальної станції.

– Приблизно за 6 м на захід від адміністративної будівлі команда СММ також зафіксувала невибухлу гранату підствольного гранатомета (ВОГ-25П), місце навколо якої було огороджене співробітниками станції, і яка згодом була вилучена співробітниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій, – зазначається у звіті ОБСЄ.

Така безпекова ситуація навколо ДФС, за інформацією Української сторони в СЦКК, може загрожувати екологічною катастрофою. Адже влучання в один з резервуарів з високотоксичним хлором може призвести до загибелі усього живого навколо станції та залишити без водопостачання населення цілого регіону.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, у Станиці Луганській тимчасово закриють пункт пропуску громадян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.