Відтепер покликати поліцію на допомогу лише однією кнопкою в мобільному можна в будь-якому місці, де є покриття інтернету. Зафіксувати правопорушення на фото та відіслати поліції, перевірити підозріле авто та встановити зону безпеки для дитини – всі функції сервісу доступні громадянам як у великих містах, так і віддалених селищах.

Фахівці з IT-технологій Головного управління Нацполіції в Донецькій області завершили технічні роботи з підключення до мобільного додатку всіх поліцейських підрозділів регіону.

Це означає, що тепер кожен мешканець області може підключитися до системи регіональної безпеки UASС. Для цього потрібно встановити на свій телефон додаток «Поліція 102» та зареєструватися у програмі. Сервіс доступний в обох популярних операційних системах – Android і iOS. Завантажити мобільний додаток можна в App Store і Google Play.

Основна функція додатку – екстрений виклик поліції. У разі загрози потрібно натиснути «тривожну кнопку», яка завжди із собою, і на допомогу приїде наряд поліції, який завдяки системі геолокації сам знайде місцезнаходження заявника.

Вперше додаток був застосований у Маріуполі.  З того часу ним скористалися 2 300 людей.

Зараз «Поліція 102» працює на дві області –  Донецьку та Закарпатську, розглядається питання поширення дії сервісу на всю країну.

Більше про те, як користуватися додатком, дізнайтеся з телесюжету:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.