Чиновників Покровська знов вчать багатіти на державні гроші, колишній заступник мера сімферополя виявив повну професійну непридатність на екзамені у Слов’янську, у Маріуполі незадоволені якістю доріг, а мешканців Краматорська труять за допомогою допотопних технологій.

Багатій за державний кошт

У  Покровську  вже втретє з міського бюджету  виділили 100 тисяч гривень на навчання чиновників і бюджетників. Навчання загалом справа добра, проте доцільність тренінгу  «Дій! Впливай! Живи! Багатшай! Люби!» від бізнес-тренера  Іцхака Пінтосевича саме  для чиновників була поставлена під сумнів трьома місцевими депутатами: «Щоб керівники комунальних підприємств росли і багатшали за бюджетний кошт?». Проте більшостю голосів рішення про виділення коштів було прийняте.

Но позвольте, как же он служил в очистке?

Поки у Покровську виділяли гроші, у Слов’янську претенденти на посаду управління житлово-комунального господарства складали іспити. Один  з них  – Андрій Секлецов примудрився набрати 0 балів  з  можливих 25.

А оскільки претендент у місцевому самоврядуванні не новачок – виникає закономірне запитання:

Найбільш ймовірною версією є те, що кандидат підготував відповіді на заздалегідь визначені запитання, а  громадські активісти, які  прийшли подивитися, як відбуватимуться іспити, поміняли місцями екзаменаційні білети.

Добре, але не у нас

Мабуть, Україні таки пороблено. Он у Маріуполі  для ремонту доріг винайняли  турецького підрядника, а воно все одно не так: то полотно «хвилями», то вода не стікає.

Є й інша думка:

Авроро, залп!

Краматорці занепокоєні:

Краматорський феросплавний завод, перспективи якого, за визначенням керівництва, малоперспективні, продовжує робити шкідливі  викиди у повітря. Часом ці хмари долітають до віддалених районів міста.

Відгукнувся навіть директор  Департамента екології та природних ресурсів Донецької області:

І наостанок – свіже душевне відео про Донецьку залізницю – Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.