Уряд Німеччини надав Дитячому фонду ООН ЮНІСЕФ додатково 14,3 млн євро для поліпшення доступу до води громад, які проживають уздовж лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях.

Про це заявили сьогодні, 12 грудня, під час прес-конференції в Києві, організованій Посольством Німеччини в Україні, Німецьким банком розвитку KfW та ЮНІСЕФ.

Лише в 2017 році, за інформацією Дитячого фонду ООН, від перебоїв водопостачання та відсутності належних санітарних умов постраждали понад 3 мільйони осіб у регіоні.

– Сьогодні ми оголошуємо про надання додаткового фінансування в обсязі 14,3 млн євро, що буде спрямовано на забезпечення постійного доступу до води для 2,5 мільйонів осіб на сході України протягом 2018-2019 років. Новий проект включатиме і невідкладні, і довгострокові заходи, – підкреслив Вольфганг Біндсейл, Заступник голови місії Посольства Німеччини в Україні.

Зокрема, дворічний проект спрямовано на надання підтримки первинним та вторинним водопостачальникам у 15 районах Донецької та Луганської областей, підвищення стійкості громад та надання допомоги найбільш уразливим сім’ям у підтриманні гігієни. Крім того, ЮНІСЕФ продовжить працювати з партнерами, у тому числі з органами влади та комунальними підприємствами, для поліпшення мережі водопостачання шляхом надання нових труб та обладнання для насосних станцій.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, ЄС надасть 50 млн євро на підтримку Донбасу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.