Прокуратурою Луганської області заочно повідомлено про підозру п’ятьом учасникам організованої злочинної групи, члени якої називали себе «Батальон «Призрак». Вони протягом травня-липня 2014 року незаконно утримували та експлуатували шістьох мирних мешканців Лисичанська.

Про це журналісту “UA: ДОНБАС” розповіла прес-секретарка прокуратури Луганської області Ганна Зикова. За її словами, у прокуратури є всі підстави вважати, що учасники незаконного збройного формування перебувають на непідконтрольній Україні території, саме цьому їм повідомлено про підозру заочно.

– У травні 2014 року учасники злочинної групи під виглядом військових викрали шістьох мешканців Лисичанська, яким закидали порушення «комендантського часу». Затриманим погрожували вогнепальною зброєю та фізичною розправою. Людей проти їхньої волі утримували на території  ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій», примушували копати траншеї та окопи, будувати бліндажі, складати захисні барикади з мішків з піском, облаштовувати господарчі споруди, – розповіли у прокуратурі.

За словами прес-секретарки прокуратури Ганни Зикової, життю звільнених полонених наразі нічого не загрожує. Усіх учасників організованої злочинної групи оголошено в розшук. Прокуратура Луганської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою учасників організованої злочинної групи у вчиненні кримінальних правопорушень одразу за декількома статтями Кримінального Кодексу України.

Наталія Медведєва

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.