За режисерським пультом

Першого вересня 2009 року я зрозумів, що не повернуся до школи та процесу викладання. Набридло переповідати чужі істини з року на рік, ніби здійснюючи не дуже зрозумілий та не надто корисний ритуал. Закортіло спробувати хоч у чомусь розібратися не зі слів авторитетів, а самому. Дружина підтримала. Нарадив прийти і спробувати свої сили на ТВ університетський товариш. Все починалося з коротких повідомлень у щоденній хроніці. Перше враження від редакції: «Оце – махіна!»

У своїй роботі я найбільше люблю азарт і ритм: встигнути, сказати більше, відсікти зайве, переконати. Я отримую задоволення від роботи з текстами. Я радію, коли бачу, як ростуть мої колеги. Як вони стають системними. Як з творчого процесу зникає дух безладу та ентропії. Найбільший подарунок: коли людина починає розуміти свою значущість, починає усвідомлювати свою місію. Найбільш важка річ – захищати та нести певний набір цінностей, але не нав’язувати їх насильно.

Колись я дуже любив копати та читати. Тепер опція «вільний час», переважно, заблокована. Відпочинок – лише частина роботи. Але мрійникам це не вадить. Люблю ходити берегами річок, ставків.

Директор творчого об’єднання інформаційного мовлення

Директор програм

На телебачення до міської студії я прийшла у 17 років, одразу після школи. Гадала, що випадково, а виявилося,  що ні. Вже понад двадцять років я з мікрофоном і коло нього. І це я люблю найбільше. Люди мають різну роботу. Та моя – найкраща. Люблю її за те, що ніколи не нудно. Увесь час в дорозі, з людьми і на різних локаціях. У пшеничному полі, глибоко під землею, у горах  –  доводилося бувати в різних місцях. Як правило, цікавих і дуже цікавих. За можливість так подорожувати телебачення я люблю найбільше. А ще це спілкування. У людей можна багато чому повчитися, я навчаюся, весь час розпитую, хочу дізнатися щось нове і цікаве. І коли раптом опиняюся у новому цікавому місці без камери чи мікрофона/диктофона, жалкую, що ця мить пішла. А її можна б зняти і поділитися з іншими. Хочу, аби люди більше знали свою історію і культуру, полюбили землю, на якій живуть. Тому роблю історико-культурний проект “Подорож у часі”. Він про нас, наших предків і наше коріння, про те, що дає нам силу у цьому житті.

Люблю свій дім – простір, де має бути тепло і затишно. У ньому сотні квітів. Разом з чоловіком ми збудували зимовий сад, де зелено будь-якої пори року. А найбільше люблю подорожувати. Мої рідні знають, що подорож – найкращий подарунок, адже емоції, отримані у ній, ніщо не замінить. І власне вони дають мені найбільше натхнення і бажання любити світ, в якому живеш, і людей, про яких хочеться розповісти у своїх програмах на ТБ.

Матеріали

Директор творчого об’єднання тематичного мовлення

Закінчив Українську державну академію залізничного транспорту, чотири роки працював за спеціальністю. З перших днів працюю на оновленому телеканалі «ДоТеБе». Пройшов шлях від звичайного відеоінженера до керівної посади – головного інженера. Швидко навчаюсь всього нового. Думаю, що вмію швидко діяти в стресових ситуаціях, приймати рішення і нести за них відповідальність, люблю спорт у всіх його проявах.

Головний інженер

У кадрі

Колись у дитинстві я мріяла бути письменником та малювати ілюстрації до власних книжок. Згодом, мрія «подорослішала» разом зі мною. Тепер я журналіст, а ілюстрації до моєї роботи малює саме життя, щодень нові. Спочатку я працювала у газеті, а на телебачення потрапила «за оголошенням». У прямому сенсі. Побачила у фейсбуці пост про те, що телеканалу «До ТеБе» потрібні журналісти, та вирішила спробувати свої сили. Сьогодні я вдячна своїй роботі за те, що вона кожного дня ці сили примножує, дає натхнення та наснагу. А ще знайомить з новими цікавими, творчими, креативними та просто неймовірними людьми, дивлячись на яких, хочеться ставати кращим. Коли з’являється вільна від роботи хвилинка, читаю, малюю, плету та полюбляю робити усілякі цікаві штуки, що звуться «hand-made». Також намагаюся побороти лінь та нарешті зайнятися спортом, поки ж вдаються лише велосипедні прогулянки. А ще виховую маленьке шиншилятко на прізвисько Шерлок та мрію про мейн-куна.

Матеріали

Заступник  директора творчого об’єднання інформаційного мовлення

У мене не було часу відпочити після закінчення Академії. Як тільки захистила диплом, одразу ж влаштувалася на канал. Це була чиста випадковість. Подруга попросила з нею піти на співбесіду, а в результаті взяли обидвох. Я не мріяла пов’язати своє життя з телебаченням, завжди мене приваблювали радіо. Але ні в якому разі не шкодую. Я виросла тут, як особистість, як журналіст і продовжую це робити.

Кожен день – пригода! Спонтанні зйомки, нові знайомства, подорожі. Цікаве поруч, і ти стаєш частиною цього. “Робота-мрія”, так виглядає це для оточуючих. Почасти так і є, але не кожен може витримати цей скажений ритм. Окрім того необхідно вміти розговорити людину, здобути її прихильність, і найголовніше, – почути її. Потрібно максимально швидко зануритись в тему, про яку ще вчора нічого не знав. Повна віддача і концентрація. Але, це компенсується подвійно: мої герої мене надихають. Особливо це стосується людей, які знайшли себе в чомусь. Дивлюся у їхні очі і розумію, що там вогонь, вони повністю присвячують себе справі, у них є мета і впевненість, що все вийде!

Ціную кожну мить.

Журналіст та ведуча програми
«Новини До ТеБе»

На телеканал “До ТеБе” я потрапила після роботи журналістом у регіональній газеті, інтернет-виданні, прес-службі.  Починала займатися обраною професією ще  у школі, тоді публікувалась у місцевій молодіжній газеті.
Закінчила магістратуру у Маріупольському державному університеті за спеціальністю “Журналістика”. У студентські часи випускала молодіжний журнал “НеФормат”, який неодноразово ставав учасником і переможцем конкурсів та фестивалів.

Член Національної спілки журналістів України. Член літературного об’єднання “Азов’є”.

Матеріали

Журналіст

Телебачення – це не тільки спосіб повідомити про події. Це можливість передати своє ставлення до того, що відбувається навколо тебе. Це спосіб розповісти про свою точку зору і, можливо, змінити чиюсь. Це можливість поділитися власними думками і думками інших людей – їхніми проблемами, переживаннями, сподіваннями та мріями. Це шлях до гуртування на шляху побудови майбутнього.

Я працюю в журналістиці з 2008 року. За цей час багато чого змінилося. Але, на мою думку, перелік проблем, які є в людей, не змінився. І саме журналісти повинні зробити якомога більше, щоб змінити життя людей на краще – розповісти про існуючі шляхи входу з неприємних ситуацій, дати пораду у вирішенні повсякденних питань, попередити про небезпеку.

Матеріали

Журналіст програми «Новини
До ТеБе», автор та ведучий
програми «Зворотній погляд»

Я закінчила Харківську державну академію культури. Спеціальність – телерепортер. Свій журналістський шлях почала з ТРК «Скіф-2» м. Костянтинівка. На жаль, канал припинив своє існування, але за кілька років роботи в цьому чудовому колективі я отримала хороший професійний досвід.

З листопада 2016 роки я продовжую розвиватися, отримувати нові навички і займатися улюбленою справою на телеканалі «До тебе».

Ті, хто мене близько знають, кажуть, що мої переваги – це оптимізм, дружелюбність, комунікабельність, прагнення бачити в людях тільки кращі сторони.

Моя якість, яку, як мені здається, можна вважати перевагою – перфекціонізм. Я не можу робити що-небудь «абияк», для галочки, якнайшвидше: кожен свій сюжет намагаюся зробити ідеальним, розкрити в ньому якомога більше сторін.

Для мене кожен репортаж – це не просто черговий набір кадрів і слів, це історія, яку я переживаю разом зі своїми героями і намагаюся показати глядачам телеканалу “До Те Бе” в найбільш цікавому і живому ракурсі. А роботу люблю саме за тих людей, після спілкування з якими у мене з’являється натхнення, душевне піднесення і «горять очі».

Додаткові «надважливі» дані: люблю велосипед, годую голубів, віддаю перевагу активному відпочинку (на природі, з друзями, із “дзеркалкою” в ​​руках особистого фотографа, і т.д.). А ще мій життєвий девіз пов’язаний з ім’ям, оскільки я завжди сподіваюся на краще: «Надія не полишає Надію» або «Надія завжди зі мною», а тепер і з телеканалом «До ТеБе».

Матеріали

Журналіст

Я – переселенка із Донецька. Викладала українську мову в школі для дітей з вадами слуху. Здавалося б війна відібрала в мене оселю та учнів, яким віддавала серце. І я, наче перегорнула цю сторінку, але знову знайшла себе. Власне тому й роблю програму «Життя наново», про переселенців та всіх тих, хто не звик опускати руки. Діти теж не зникли з мого творчого горизонту. Тепер вони, нерідко, – герої мої сюжетів та передач.

І ось що маю сьогодні? Маю можливість їздити, бачити, знайомитись з людьми, дізнаватися як вони живуть, пізнавати світи інших. А ще – спонтанність. Життя перетворилося на калейдоскоп – лише встигай роздивлятися узори, міряти десятки, або сотні кілометрів, дізнаватися першим те, що ще ніхто не чув і не бачив.

«Вільний час»? У заміжньої жінки, яка хоче бути і щасливою, і щось встигати на роботі? Звісно, він є! Люблю квіти. Люблю все живе і зелене. Люблю дітей, життя, ліс, подорожі та щире спілкування!

Матеріали

Журналіст

Я зрозуміла, що не хочу бути економістом, на третьому курсі університету… Пошуки себе і справи свого життя тривали довгих три роки, поки доля не привела мене на телебачення, і я зрозуміла, що це те, чим я хочу займатися. Свою роботу я обожнюю за можливість бути у вирі подій, за можливість допомагати людям і змінювати світ на краще. Кожного дня мене надихають на нові звершення два маленькі сонечка – синочок та донечка.

Матеріали

Журналіст

Інна Леванська

Журналіст

Ольга Дмитриченко

Журналіст

Анастасія Славкова

Журналіст

Біля мікрофона

Вікторія Ковальова

Редактор

Анастасія Устюжаніна

Журналіст

Ольга Лахманкова

Журналіст

Ірина Ткаченко

Радіоведуча

Валентина Ярмоленко

Головний редактор тематичного мовлення

Марія Петриченко

Головний звукорежисер

Людмила Ковальова

Звукорежисер

Я закінчила Харківську державну академію культури за спеціальністю «оператор телебачення» в червні 2016 року, після цього розпочала пошук роботи. У липні я побачила в соціальній мережі «Вконтакті» оголошення про набір співробітників телеканалу «До ТеБе». Я відразу відреагувала і надіслала своє резюме.

Влаштувавшись працювати звукорежисером: мені доводилося багато вивчати і запам’ятовувати. Спочатку це було дійсно важко. Пізніше я зрозуміла: робота зі звуком вабить до себе тим, що дає простір для візуалізації, адже найкращий проектор – це наша фантазія, яка не має кордонів. Таким чином, мета моєї роботи – це створити певне зображення за допомогою звуку. Важливий в нашій роботі є колектив (я думаю з цим погодиться кожен), а у нас він чудовий. Таку кількість людей повних ентузіазму і творчих ідей важко знайти, але у нас працюють тільки такі!:)

Мої хобі – різноманітні, все залежить від натхнення. Іноді хочеться взяти в руки пастель і намалювати щось, взяти ручку і написати вірш, взяти матеріали для декору і зробити те, чого ні в кого немає і не буде, тому що ніхто не в силах думати як ти, адже кожен у цьому світі – індивідуальність! Люблю вивчати психологію, для мене завжди цікаво спостерігати людську поведінку. Любов до мистецтва у мене швидше за все від матері, вона художниця, я завжди пишалася її талантом! Дякую всім за увагу, тепер ви знаєте про мене трохи більше) Натхнення вам і усмішок!

Звукорежисер

Андрій Сухарєв

Звукорежисер

За кадром

Після завершення університету по спеціальності «аудіо-, відео- та кінотехнології», певний час шукав своє покликання у різних сферах: від фриланс-дизайну до акустичного тюнінгу автівок. Оскільки під час навчання монтаж відео та моушен-дизайн були улюбленими предметами та, за сумісністю, хобі, вирішив спробувати влаштуватись на телебачення та займатись тим, що подобається.

«До ТеБе» ще був молодим телеканалом, і брати участь у створенні та розвитку такої компанії мене зацікавило.

У першу чергу, люблю свою роботу за різноманітність та насиченість робочих буднів. Робота на телеканалі дає можливість побувати у центрі подій, відчути все на собі, спробувати нове. Люблю також свою роботу і за цікавий та креативний колектив. Це люди, у яких хочеться навчатися, з ким цікаво спілкуватися та які кожен  робочий день роблять надзвичайним.

Робота зараз для мене – найбільше хобі, саме з нею я проводжу більшість вечорів та вихідних, і, що дивно, отримую від цього задоволення. Намагаюсь не зупинятися лише у рамках роботи, а намагаюсь у вільний час і далі вивчати та покращувати навички монтажу відео та створення графічних відеоматеріалів. Іншими хобі є велосипед та комп’ютерні ігри, які допомагають зняти стрес та розслабитись.

І що б я не робив, завжди шукаю можливість використати це у роботі: їду на природу на велосипеді – на шоломі камера, яка знімає майбутні лайви; граю у комп’ютерні ігри – записую відео та монтую невеличкі ролики. Хобі, професійне покликання чи хвороба? Хтозна 🙂

Головний редактор спецпроектів

На «ДоТеБе» я прийшов у вересні 2015. На той момент телеканал тільки починав виробництво програм. Від згадки, як все було, відразу з’являється посмішка на обличчі: адже у нас навіть не вистачало стільців. Паралельно з роботою навчався у Харківській академії культури за спеціальністю «Режисер кіно-і телемистецтва». Для мене робота стала платформою творчих експериментів. Моє хобі – нестандартні речі. Люблю життя в його незвичайних, експериментальних, епатажних формах. Не сприймаю одноманітність, сірість – бо для мене це рутина і привід для депресії.

Режисер

Більшу частину життя працювала у друкованих виданнях, а на телебачення зайшла по дорозі з роботи додому. Просто побачила, що у сусідній будівлі робиться щось цікаве: у покинутому приміщенні книжкового магазину з’явилося життя.

Виявилося, що у Краматорську перереєстрували обласне державне телебачення. Я не те що б мріяла опинитися саме на ТБ, скорше привабила перспектива творити нове ЗМІ, та ще й українською мовою.

Найбільше люблю у своїй роботі шукати і співставляти різну інформацію, особливо порпатися у статистичних даних.  Найменше – опинятися перед телекамерами. Єдине, що рятує у цій ситуації – радість від спілкування з чудовими людьми.

Час, який залишається поза роботою, намагаюся присвятити родині або читанню художніх книжок. Люблю будь-які вправні тексти та наукову фантастику.

Матеріали

Головний редактор сайту

Ганна Железняк

Заступник  головного редактора сайту

Мій шлях у медійну сферу розпочався зовсім не випадково. Перше оповідання з’явилося в газеті, коли мені було лише чотири роки. Звісно, писала його мама, але подарунок, шалені на ті часи 40 гривень, отримала я. Наступним більш серйозним «творчим доробком», якого написала вже власноруч, став віршик, надрукований в дитячій газеті «Долоньки». Те, що працювати хочу тільки в журналістиці, була впевнена ще в середній школі. На щастя, рідні в цьому підтримали. Тому профільну освіту редактора здобувала спочатку в Луганську, а згодом у Сєвєродонецьку.

Найголовніше, за що люблю свою роботу – це різноманіття. Кожного дня нові обличчя, місця, події – ніби працюєш у багатьох сферах одночасно. Ну і, звичайно, «хто володіє інформацією – той володіє світом»  Увесь вільний час намагаюсь присвячувати родині. Вони для мене – і критика, і підтримка, і емоційна підзарядка. Обожнюю подорожувати та знайомитися з новими місцями. І впевнена, що немає таких негараздів, від яких не врятувало б муркотіння пухнастого улюбленця та чашка запашної кави.

Редактор сайту

Олександр Батарчук,

Телеоператор

Святослав Баленко,

Телеоператор

Я ніколи не мріяв працювати на телебаченні і завжди думав, що це не для мене. За 20 років трудової діяльності я змінив багато професій, але телебачення я не можу порівняти ні з чим. Працювати на телебаченні – це першим дізнаватися новини, це завжди нові знайомства та цікаві люди, це кожен день, не схожий на попередній.

Я підтримую висловлювання, що за кожним чоловічим звершенням стоїть жінка. Найбільша радість мого життя – родина та кохана дружина. У вільний час ми обожнюємо подорожувати, дивитися кіно та готувати  разом вечерю.

Телеоператор

Дмитро Качин

Телеоператор

Олександр Сушко

Телеоператор

На телебачення вперше я потрапив у 2002 році. Тоді я прийшов спробувати влаштуватися на вакантну посаду відеооператора на місцевий канал. Був конкурс, охочих було багато. Приблизно, через півтора – два місяці відсіялися практично всі кандидати.

Так я став працювати на телебаченні. В ті часи заробляв, близько 200 грн. Це були величезні гроші.

Через кілька років вирішив спробувати себе як монтажера, а потім і дизайнера. Навіть оператором ефірного комплексу довелося попрацювати. Все це було дуже цікаво, але душа все-таки лежала до зйомки, тому повернувся на посаду відеооператора. Паралельно з відеозйомкою почав фотографувати. Купили дзеркалку, пару об’єктивів і поперло: клуби, весілля, фотосесії…

Зараз більше знімаю відео. Незважаючи на 15-ти річний досвід, все ще вчуся. Чим більше дізнаюся про відеозйомку, монтаж, програми, пов’язані з дизайном, тим більше розумію, скільки ще належить дізнатися.

Напевно, у всіх є об’єкти наслідування. Мені імпонує Ендрю Крамер. Він брав участь у відеовиробництві у найрізноманітніших ролях – від художника зі спецефектів до режисера рекламних і промо- роликів. Його сайт Video Copilot дав мені великий поштовх у розвитку.

Плани на майбутнє – не зупинятися на досягнутому! Якщо колись нездійсненна мрія здавалося освоїти хоча б «монтажку для домогосподарок» – PinnacleStudio, то тепер мета – вивчити вирази в AfterEffects і хоча б половину “гарячих” клавіш.

Телеоператор

Я з дитинства захоплювався відеомонтажем та робив усілякі мультики. Моє захоплення потрохи перейшло стало підробітком у позаучбовий час. Я ніколи не думав, що потраплю на телебачення та буду працювати у цій сфері. Але завдяки моєму товаришу, який порекомендував мені звернутися на телеканал, моє захоплення стало роботою, яку я обожнюю. Мені дуже подобається працювати тут серед справжніх професіоналів, це незабутні враження та цікавий досвід.

Монтажер

Яна Яворовська

начальник відділу кадрів

Вікторія Босюк

Провідний економіст 

Альона Сіліверстова

Керівник планово-економічного відділу

Юлія Мальнєва

Провідний бухгалтер

Сьогодні я вже не уявляю свого життя без каналу, бо проводжу тут весь час: з раннього-ранку до самого вечора. Саме від мене залежить чистота та краса у приміщеннях, де працює велика команда над виготовленням щоденних новин.

Чи люблю я свою роботу? Так, звісно люблю. Бо це не тільки робота, це – велика родина, це б’є пульс того серця, сигнал якого охоплює цілу область, і я щаслива, що можу також приймати участь у цьому процесі. Та найголовніше у моїй роботі – це спілкування з людьми.

Захоплень у мене чимало: люблю квіти, люблю природу, люблю куховарити та випікати різні солодощі. Я завжди прийду на допомогу людині, яка потребує цього.

Начальник господарської дільниці

Олександр Кармазін

Начальник зміни

З колективом телеканалу “ДоТеБе” я знайомий вже давно, але в якості помічника. Дуже приємно було допомагати таким цікавим і творчим людям на стадії розвитку підприємства. Через деякий час був запрошений на постійну роботу, де ще краще познайомився з співробітниками і керівництвом.

У вільний час займаюся спортом, а також вивчаю різні сфери ІТ, оскільки надалі сподіваюся викристати ці навички, щоб вдосконалювати  технічний стан телеканалу.

Провідний інженер (з питань
охорони праці)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.