Якщо ти відчуваєш, що прагнеш змін і готовий їх втілювати у життя – тобі до нас! Телеканал  «UA: Донбас» запрошує на роботу операторів та журналістів у Краматорську.

Резюме просимо надсилати на адресу: robota.uadonbas@gmail.com

 

МЕНЕДЖЕР З РЕКЛАМИ у Краматорську

Донецька регіональна дирекція Національної суспільної телерадіокомпанії України запрошує на роботу у центральному офісі (місто Краматорськ) менеджера з реклами.

Резюме просимо надсилати на адресу: radiotatv@gmail.com

 

ЖУРНАЛІСТ у Краматорську/Слов’янську

Донецька регіональна дирекція Національної суспільної телерадіокомпанії України запрошує на роботу у центральному офісі (місто Краматорськ) журналіста.

Резюме просимо надсилати на адресу : robota.uadonbas@gmail.com

 

ТЕЛЕОПЕРАТОР-МОНТАЖЕР у Краматорську

Донецька регіональна дирекція Національної суспільної телерадіокомпанії України запрошує на роботу у центральному офісі (місто Краматорськ) телеоператора-монтажера.

Резюме просимо надсилати на адресу: robota.uadonbas@gmail.com

 

ЖУРНАЛІСТ та ТЕЛЕОПЕРАТОР у Покровську

Донецька регіональна дирекція Національної суспільної телерадіокомпанії України запрошує на роботу у територіальній редакції (місто Покровськ) журналіста та телеоператора. Бажана наявність власного автомобіля та знімальної техники.

Резюме просимо надсилати на адресу: robota.uadonbas@gmail.com

ЮРИСТ

Донецька регіональна дирекція Національної суспільної телерадіокомпанії України запрошує на роботу у центральному офісі (місто Краматорськ) юриста.

Резюме просимо надсилати на адресу: robota.uadonbas@gmail.com

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.