perebivka_news_hd_00_05_19_24_nepodvizhnoe_izobrazhenie002

«Новини До ТеБе»

Щоденна інформаційна програма, у якій журналісти каналу розповідають про події з мирного життя Донеччини. Війни достатньо у нашому повсякденні та у матеріалах центральних ЗМІ, тому в «Новинах До ТеБе» ми робимо акцент на висвітленні життя визволених територій та тих населених пунктів, які на щастя, про бойові дії знають лише з телеекранів.

Ефір – щодня, окрім вихідних, о 15.00 та 19.15.

Шеф-редактор програми – Сергій Молотков.

«Життя наново»

Це програма про тих, чиї долі змінила війна на Донбасі. Головні герої – люди, що вимушено покинули свої домівки на окупованій території та будують нове життя на новому місці. Про те, як почувають себе переселенці в рідній країні – у програмі «Життя наново».

Ефір – перший та третій  понеділок місяця о 20.30.

Автор та ведуча – Вікторія Молоткова.

«Маєш право»

Кожного дня людина стикається із проблемами з юридичної площини. З деякими вдається впоратись самотужки, інші ж потребують поради спеціаліста. У програмі «Маєш право» кваліфікований юрист щотижня розбирає життєві ситуації, в яких людина може потрапити в юридичну пастку, та дає поради щодо того, як не стати жертвою правового незнання.

Ефір – щосереди о 20.45.

«5 запитань до влади»

Державне телебачення перестає бути рупором влади. Гості програми – керівники облдержадміністрації, очільники державних установ, від яких напряму залежить, наскільки і як швидко зміниться наше життя. Основне завдання «5 запитань до влади» – дізнатися у можновладців регіону від кожної сфери, що конкретно вони роблять для людей.

Ефір – друга та четверта  субота місяця о 20:45.

Ведучий – Ілля Суздалєв.

«Подорож у часі»

«Подорож у часі» – історико-культурний телевізійний проект. Програма, в якій ідеться про відродження давніх українських традицій, пізнання свого роду і власного коріння. Її герої – краєзнавці, історики, усі, хто небайдужий до власної минувщини заради майбутнього поступу.

Ефір – другий та четвертий понеділок місяця о 20.30.

Автор і ведуча – Наталія Поколенко.

«Вихід є!»

Журналісти «До ТеБе» пропонують варіанти вирішення щоденних проблем, які ставить перед нами життя. Зокрема, у пілотному випуску йшлося про те, як зекономити на опаленні: скільки коштуватиме утеплення квартири, чи варто брати державний кредит і скільки заощадили ті, хто подбали про теплу оселю заздалегідь.

Ефір – другий та четвертий четвер місяця о 20.30.

Автор і ведуча – Ріта Карпенко.

«Зворотній погляд»

«Зворотній погляд» – програма про роботу правоохоронних органів, де ми розповідаємо про найбільш резонансні злочини та повсякденну роботу правоохоронців, про нові методи роботи поліції, про поліцейські ініціативи, а також проблеми, які поки що вирішити не вдалось.

Ефір – щочетверга о 20.30.

Автор та ведучий – Павло Палагута.

«КультПроСвіт»

Телепроект «КультПроСвіт» – це розмови з людьми, які творять простір нашого сьогодення і майбутнього. У цій передачі ми надаємо слово, митцям і вченим, письменникам і громадським діячам – всім, хто продукує нові ідеї і смисли для нашого суспільства і працює на нашій Донецькій землі.

Ефір – другий та четвертий вівторок місяця о 20.30.

Автор та ведуча – Катерина Філонова.

«Твій Світ»

«Твій Світ» охоплює широке коло тем, цікавих молодому поколінню, показує взаємозв’язок людини з сучасним світом.  Все, про що розповідається у програмі, її ведуча спочатку випробує на собі. «Твій світ» не лише розповідає про цікаві зайняття, зокрема й дозвілля, але й дає корисні та важливі поради від фахівців.

Ефір – перша та третя субота місяця о 11.35.

Автор та ведуча – Аліна Ященко.

yak

«Як це робиться»

У програмі журналіст розповідає про цікаві виробництва та промисли, що діють на Донеччині. З одного боку – це пізнавальна програма, яка розповідає глядачеві про те, як створюються речі, що перебувають у нашому повсякденному користуванні, а з іншого – це програма про економіку регіону, про, малий та середній бізнес, який попри війну активно розвивається.

Ефір – перший та третій вівторок місяця о 20.45.

Автор та ведуча – Тетяна Шульга.

«Їдемо до тебе»

Ведучий спілкується з мешканцями  міст Донеччини, їх очільниками, відвідує підприємства та заклади. Основна мета цього телепроекту – показати, що попри скрутне становище люди у прифронтових населених пунктах намагаються жити мирним життям та роблять усе можливе для кращого майбутнього.

Ефір – другу п’ятницю о 20.30.

Ведучий – Павло Палагута.

«Твоя Батьківщина»

Донбас – край гарної природи і чудових українських традицій.  Аби впевнитись у цьому ми вирушаємо в тривалу подорож великими та малими населеними пунктами області. Учасники передачі дарують глядачу можливість відчути приналежність до споконвічної історії України, а глядачам інших регіонів ознайомитися зі справжніми цінностями Донеччини.

Ефір – друга субота місяця о 19.00.

Ведуча – Євгенія Бірюк.

ПЕНСИОННАЯ ПАНОРАМА

«Пенсійна панорама»

Спеціалісти пенсійного фонду Украіни щомісяця надають роз’яснення найболючішим питанням пенсійного забезпечення. Передача розрахована як на людей похилого віку, так і на молодь, що заздалегідь планує своє життя.

Ефір – перша та третя  п’ятниця місяця о 20.30.

жіночі долі

«ЖІНОЧІ ДОЛІ»

«Жіночі долі» – це програма-портрет, у якій кожна героїня розповідає про свою кар’єру, про плани, про події, що вплинули на ії долю, згадує дитинство та аналізує взаємини з батьками, друзями та коханими. Героїні програми – звичайні люди, наповнені позитивом, зі своїми захопленнями, труднощами та радощами.

Ефір –  друга та третя середа місяця о 18:45.

«ШЛЯХ ДО ІСТИНИ»

У наш час міжконфесійна ворожнеча приносить все більше людських жертв. Чи можливо примиритися з собою та з іншими людьми? Як відрізнити духовні орієнтири від маніпулятивних технологій? Що таке загальнолюдські, європейські та християнські цінності? «Шлях до істини» – передача для тих, хто шукає та готовий знайти.

Ефір – щонеділі о 11.35.

Ведучий– Сергій Молотков.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.